Zevkli Bir Yaz Seçeneği

Çeyiz kültürümüzdeki delik işi örtülerden esinlenerek tasarlanmış dantelli kıyafetler yaz aylarının en popüler seçeneklerindendir. Poplin keten, penye kumaşların çeşitli bölümlerine eklenen danteller etnik ve modern yaşam arasında kurulmuş bir bağ gibidir. Tiril tiril incecik kumaşlara özgün bir hava veren dantelli etek, bluz ve elbiseler sıcakla baş etmenin de en güzel formülüdür.

etek

etek

Daha çok beyaz,krem, limon sarısı, mint yeşili gibi renklerin tercih edildiği dantelli spor kıyafetler uygun renklerde takılar, spor bez ayakkabı veya sandaletler ile kombine edilebilir. Dantelli, volanlı, fırfırlı bir etek giymişseniz, üzerine düz ve dar bir bluz çok daha hoş görünür. Aynı şekilde dantelli bluz ile dar ve düz bir etek şıklığınızı tamamlar.

etek kombini

etek kombini

Dantel eklentili kıyafetler, rahat ve her ortamda rahatlıkla giyilebilen naif, ince bir giyim zevkini yansıtır. Farklı bir imaj yaratmak isteyenlerin sportif yazlık kıyafet tercihleri arasında  mutlaka bulundurmaları gerekir. Özellikle ütü istemeyen, buruşmayan, terletmeyen kumaşlar, kullanım rahatlığı sağlar. Bu yaz yine yeni dizaynları ile vitrinleri süsleyen modeller arasında her boy ve renkte alternatifleri kapışılıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir