Zengin Kız Fakir Oğlan

Geçmişten günümüze konu olarak dizilerde en çok karşılaştığımız senaryoların başında zengin kız fakir oğlan senaryosu gelir. İşte tam bu manada geçtiğimiz yıl TRT ekranlarında yayınlanan ve bu yıl FOX Tv ekranlarında yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi tv kanalı değiştirse bile izlenme rekorlarını kırmaya devam ediyor.

Modern Keloğlan Masalı

Zengin Kız Fakir Oğlan

Zengin Kız Fakir Oğlan

Başrollerini Ufuk Özkan, Ecem Özkaya ve Hüseyin Avni Danyal’ın paylaştığı dizi günümüz modern keloğlan hikâyesini anlatmaktadır. Romantik Komedi dizisi olan Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisi aşk hikayesinin komedi ile harmanladığı sevdiklerinizle severek izleyeceğiniz bir dizidir. Normal maddi geliri olan bir ailenin oğlu olan Nurhan gönlünü zengin bir ailenin kızına gönlüne kaptırır. Kızlarını canından çok seven Kemal Bey ve ailesi, kızının sevdiği Nurhan’a soğuk davranırlar, ancak Nurhan sevdiği zengin kız ile evlenir.

Nurhan’ın kendini beğendirme mücadelesi verdiği karşılaştığı engelleri gülerek izleyebileceğiniz dizi tutkunu olacağınız bir dizidir. Her bölümünü ilgi ile izleyebileceğiniz dizinin yapımcılığını ünlü isim Birol Güven yapmaktadır. Mint yapım tarafından yapılan sevilen dizi gerek oyuncu kadrosu gerekse de senaryosu ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir