Zayıf Kişiler Nasıl Giyinmelidir?

Her bayan kilo vererek daha zayıf ve fit bir görünüme sahip olmak ister. Sevdikleri kıyafetlerin zayıf oldukları zaman üzerlerine daha fazla yakışacağını düşünürler. Ancak aşırı zayıf olan kişilerin de giyim konusunda bazı noktalara dikkat etmesi gereklidir.

giyim

giyim

Bol ve salaş yapıya sahip olan kıyafetlerden zayıf insanlar uzak durmalıdırlar. Bunun sebebi ise, zaten zayıf biri olduğunuz için bol ve salaş duruş kıyafetleriniz ile bütünleşmenizden sizi uzak tutacak olmasıdır. Zayıflığınız bol ve salaş kıyafetler ile daha fazla dışarıya yansır. Bu tür kıyafetler yerine vücudunuza tam olarak oturan, aşırı bol ya da aşırı dar olmayan kıyafetler seçmelisiniz.

Renk Seçimleri Nasıl Yapılmalı?

Vücut hatlarınız aşırı zayıf olduğunuz için belirgin olmadığından dolayı son yılın modası olan peplum kıyafetleri kullanabilirsiniz. Kalça bölgesinden alt kısımlara doğru bollaşan şalvar stili pantolonlar, dar ya da streç pantolonlar, fırfırlı bluz veya elbiseler giyerek zayıflığınızı saklayabilirsiniz.

giyim önerileri

giyim önerileri

Renk seçimi konusunda ise ince ve uzun gösterme etkisine sahip olan koyu renklerden uzak durarak hareket etmelisiniz. Bu tür renkler yerine daha canlı renkler kullanarak modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir