Zara 2016 Kış Kaban Koleksiyonu

Kalitesinden ödün vermeyen incelikli tasarımları ile her daim dikkatleri üzerine çeken Zara, yeni sezonda yer alan sonbahar kış koleksiyonundaki kaban modelleri ile de zirvedeki yerini koruyor. Farklı ve kaliteli ürünlerin adresi olan marka her yaşa uygun olan tasarımlarda daha çok sokak modası aşığı gençleri hayran bırakan tasarımlarına imzasını attı.

zara

zara

Zara Kaban Modelleri

Zara yeni sezon kaban modellerinde seçim yapmanın son derece güç olacağı tasarımları sergilerken heyecan veren bu tasarımlar ile de moda hâkimiyetini koruyor.

Sezonun ruhuyla bütünleşen modelleri ile Zara, beyaz, toprak tonları, grafik desenler, siyah ve kahve tonlarına ağırlık verdiği koleksiyonda kürk, kaşe kaban modellerinde farklı duruş sergileyen tasarımlara yer verdir.

zara kış koleksiyonu

zara kış koleksiyonu

Farklı kombinasyonlarınızda değerlendirebileceğiniz bu kaban ve kürk tasarımlarında hem sportif hem de klasik şıklığı bir arada yaşamanız mümkün. Kaban renklerinde ve modellerinde çıtayı yükselten marka kendine özgü olan çizgilerinden ödün vermedi. Ayrıca trençkot modelleri ile de sezonun en çok tercih edilen markası olmayı başardı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir