Yüzyılın En Güzel 7 Kadını

  1. Önemli olan iç güzellik falan deriz ama kabul edelim bunların hepsi sözdedir ve hepimiz her yaşta ister istemez dış güzelliğe bakarız.

Her ne kadar güzellik göreceli bir kavram da olsa, ortak kabul gören çağımızın en güzel kadınları.

  1. Grace Kelly: Çocukluğumda kutu kutu fotoğraflarını kesip biriktirdiğim bu kadın benim yaşamımın da prensesi. Zarafeti, duruşu tarzıyla başka bir ruha sahip olan Grace Kelly aynı zamanda muhteşem bir güzelliğe sahip.
  2. Audrey Hepburn: Asil bir aileye mensup olduğundan mıdır bilinmez, gerçek bir zarifliği olan kadın kusursuz ki bu listede ilk sıralarda olmayı hak ediyor.
audrey hepburn

audrey hepburn

  1. Angelina Jolie: Sadece iyi bir oyuncu, anne, yönetmen, insan hakları aktivisti değil. Aynı zamanda kusursuz da güzel bir kadın. Onun için söylenebilecek çok şey yok aslında.
  2. Nefise Karatay: Bu listeyi hazırlayan benim, kendimce en beğendiğim ve kusursuz güzel olarak kabul ettiğim bir kadın. Sanki Allah yaratırken özene bezen yaratmış derler ya, aynen öyle.
nefise karatay

nefise karatay

  1. Türkan Şoray: Bu listede onun olmaması, o güzelim gözlere sanırım haksızlık olurdu. Hele de üstüne o anlamlı bakışlar eklenince.
  2. Scarlet Johnson: Atlara Fısıldayan Adam ile yaşamımıza küçük bir kız iken sanatçı günümüzde güzelliği ile gözleri kamaştırıyor.
  3. Marilyn Monreo: Bu listenin son sırasında olmasının ayrı bir yeri var. Zira o gerçek bir efsane ve çok özel bir kadın.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir