Yırtmaçlı Maksi Etek

Bu sezon yeniliklerin dünyasında sizleri farklı etek modelleri bekliyor. Desenler ve renkler farklı çizgilerde. Kalite her zaman bu yıl da sizlerle olacak. Pratik ve rahat bir giyim. Parti ya da herhangi bir iş yemeğine davetliyseniz mutlaka seçmelisiniz. İnanılmaz renklerden oluşan bu yılın modası ile kendinizi çarpıcı hissedeceksiniz.

Yırtmaçlı Maksi Etek Model

Yırtmaçlı Maksi Etek Model

Yırtmaçlı Modern Maksi Etek Modelleri

Beden tipleri her bayanda farklıdır. Kısa boylu olan bayanlar mutlaka iki renkli maksi etek modelleri giymeli. Bolero ya da kısa ceketler ile harika uyumu getirir. V yakalı modeller ve topuklular ile harika bir tarz sağlarsınız. Fırfırlı üst modellerden özellikle kısa boylu bayanlar kaçınmalı.

Yırtmaçlı Maksi Etek

Yırtmaçlı Maksi Etek

Kilolu bayanların tercih etmesi pek önerilmez. Göğsünüz büyükse ve geniş bir omza sahipseniz mutlaka yüksek belli modelleri tercih etmeleri gerekir. Yüksek topuklu ayakkabı ile harika durur. Koyu tonlarda maksi etekler ise vücudu daha zarif gösterir. Güzel gömlekler ya da V yakalı bluzlar ile görünüşün harika olacak. Motorcu botları ya da ceketler bu tarz eteklere farklı bir hava katar.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir