Yırtık Şort Modası

Yaz günlerini serin ve göz alıcı geçirmek isteyenlere özel yırtık kot modası bu sezon canlı renkleriyle de büyük beğeni kazandı. İpek ve penyelerle uyum içinde giyebilirsiniz. Tişört, gömlek ya da askılı bluzların vazgeçilmezleri. Yıpranmış Jean havası şort modellere daha farklı bir hava katıyor. Sade renklerin yanı sıra canlı kot kumaşlar bu yıla hâkim.

şort

şort

Yırtık Jean Modası ve Modelleri

Büyük aksesuarlar özellikle bu tarz spor giyimin yeni trendi. Güneş gözlükleri ve şapkalar oldukça büyük modellerde. Yırtık kot kombini ile istediğiniz rengi giyebilirsiniz. Uzun kotlarda yırtık modası çok tuttu. Modacılar özellikle yaz ayına özel şort modeller de özellikle böyle bir havayı yansıttı. Sandalet ya da taşlı babetlerle giyilebilir.

yırtık

yırtık

Kareli gömleklerle spor giyimi yansıtırken özellikle askılı ve fırfırlı tişörtleri sahil gecelerinde de giyebilirsiniz. Neon ve metalik renkler, yırtık kotlara güzel esintiler sağlıyor. Modanın renkli esintileri sokak modasında devam ediyor. Yırtık görünümünü kendiniz de verebilirsiniz. Eskiyen kotlarınızı atmayın ve bu işlemi yapın.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir