Yılanların Öcü

Türk Edebiyatının ünlü yazarı Fakir Baykurt tarafından kaleme alınan Yılanların Öcü isimli eser ilk’i 1985 yılında ekrana uyarlanmış filmin başrollerini Fatma Girik ve Kadir İnanır paylaşmıştı. Yayınlandığı günden bu yana Türk Sinemasının gerçek bir başyapıtlarından olan Yılanların Öcü filmi, geçtiğimiz yıl dizi şeklinde uyarlanarak Koliba Film yapımcılığında izleyicisi ile buluştu.

Anadolu Hikayesinin En Güzel Örneklerinden Birisi

 

Nevşehir Mustafapaşa mahallesinde çekimleri yapılan Yılanların Öcü dizisinin başrollerini Cemal Toktaş, Hande Saral, Rüçhan Çalışkur ve Naim Kırmızıgül paylaştı. Yayımlandığı günden itibaren büyük beğeni toplayan Yılanların Öcü dizisi, Show Tv ekranlarında Çarşamba günleri izleyicisi ile buluşuyor. Yayımlandığı günden itibaren gerek senaryosu gerekse de başarılı oyuncu kadrosu ile sıcak bir aile dizisi olan Yılanları Öcü yayımladığı her bölüm ekranlarda reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Dizinin sevilen oyuncusu Cemal Toktaş, Kara Bayram karakterine hayat verirken, Hande Saral Fatma Karakterine, Ahmet Varlı ise Haceli karakterine hayat veriyor. İnsanların kendi yaşamında bir şeyler bulabileceği bu eşsiz dizinin bir sonraki bölümünü izlemek için haftayı iple çekeceksiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir