Yeni Makyaj Akımlarından Haberdar mısınız?

Yeni çıkan moda akımlarını takip ettiğiniz gibi, yeni çıkan makyaj akımlarını da takip ediyor musunuz? Mesela bu yazın ve gelecek kış aylarının makyaj modası hakkında bir fikriniz var mı? Örneğin bu sonbahar ve kışın makyajlarında pastel tonlar hâkim olacak. Bu da abartıdan uzak oldukça sade olunacağının habercisidir.

makyaj yapmak

makyaj yapmak

Makyajda Abartıdan Uzak Durun

Gün içinde işe giderken, arkadaşlarınızla gündüz çıktığınızda ya da gece gezmelerinde hangi tür makyajlar yapmaktan hoşlanırsınız? Duruma ve gittiğiniz yere göre değişir aslında. Çünkü sinemaya giderken yaptığınız makyajla gece dışarı çıkarken yaptığınız makyaj aynı olamaz, olmamalıdır da. Ancak makyaj modasını takip edip önerilen renkleri uygulamanın yanı sıra, bir de size hangi renklerin yakıştığını bilmeniz önemlidir.

ruj

ruj

ruj

Makyajınızı yaparken her iki unsuru da göz önünde bulundurursanız sonuç gerçekten mükemmel olabilir. Hem kıyafetinizi tamamlayacak şekilde hem de göz ve ten renginize uyacak renklerden oluşan bir makyaj ile olduğunuzdan daha güzel görünebilirsiniz. Yeter ki yüz hatlarınızı ortaya çıkarın ve abartıdan uzak durun.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir