Yeni Galaxy Tab Pro S ile Tanışın

Multimedya teknolojisi alanında geliştirilen cihazlar temelde belirli özelliklere sahip olsalar da yeni tasarımlar kullanıcılara bir önceki tasarımların eksiklerini kapatma şansını da sunuyor. Tabletler akıllı telefonların genişlemiş hali olarak düşünülse de cepte taşınabilecek bir cihazın belirli özelliklerinin kısıtlı halde kullanılması şeklinde de açıklanabilir.

samsung

samsung

Bu kısıtlı özelliklerin ortadan kalkması için hem bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabilen cihazlar ise son zamanlarda oldukça rağbet görüyor. Bu cihazlar iki ayrı donanımın uyumlu olarak çalışmasının yanı sıra ayrılabilen ekranların da pratik bir kullanım sağladığını da söyleyebiliriz.

samsung galaxy

samsung galaxy

Galaxy Özelliklerinde Bir Bilgisayar

Windows 10 işletim sistemine sahip söz konusu yeni ürünün klavye, dokunmatik ped ve esneyebilen bir monte aksesuarlarıyla kullanıcılara sunulduğu Avrupa’daki mağazalardan izlenebilir durumda. Bilgisayar teknolojisinde de köklü bir geçmişe sahip olan Samsung’un çift işlevli bir bilgisayarın önceki sürümlere göre özellikle performans bakımından ayrıldığı söyleniyor. 999, 1099 ve değişken özelliklerine göre 1199 € olarak fiyatı belirlenen cihazın yakında ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir