Yeni Galaxy Note 6

Samsung firması önümüzdeki günlerde, Samsung akıllı telefon serileri arasında, en fazla beğeni toplayan note serisinin yeni modelini çıkaracak. Yeni çıkacak olan note 6 özellikleri hakkında, bilgiler gelmeye başladı.

Güney Kore kaynaklı haber kaynaklarına göre, bu yazın sonlarına doğru, galaxy note serisinin en yeni üyesi olacak olan note 6 serisi gelecek.

galaxy

galaxy

Yeni özellikler hakkında bilgiler gelmeye başladı bile. Bir önceki model olan note 5 modelini güney Koreli firma Avrupa’da satışa sunmamıştı. Ancak note 6 modelini, bu sene Avrupa’da satışa sunacağı yönünde haberler var.

Teknik Özellikler Bazıları Kesin Değil

Kesin olmayan bilgilere göre, yeni teknik özellikler, note hayranları ile buluşacak. En yeni özelliklerden birisi, galaxy note serisinin en gözde özelliklerinden bir tanesi olan kalem özelliği olacak. Teknik olarak s-pen kalem özellikleri, daha da geliştirilmiş gibi görünüyor.

not 6

not 6

Yeni gelecek olan modelin ekranının, 5.8 inç büyüklüğünde olacağı söyleniyor. Ancak bu bilgi kesin değildir. Ayrıca bir önceki modelin işlemcisi olan Snapdragon işlemcisi 820 olarak karşımıza çıkacak. 6 gb ram ve 12 megapiksel çözünürlükte olan arka kamerasının olacağı da kesin olmayan bilgiler arasında yer alıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir