Yeni Dekorasyon Tasarımlarında Farklı Trend

Konfor her zaman tüm ev ve iş yeri tasarımlarında sizlerin daha konforlu yaşam alanlarınıza kavuşmanızı sağlayacak. Özel tasarımlarda aydınlatma çok önemli. Evin daha iyi görünmesine yardımcı olacak. Salon modelleri ise farklı renklerden oluşan koltuk modellerinden oluşuyor. Duvarlar ise tek renk değil, bu sezon farklı duvar kağıtlarıyla süsleniyor.

dekor

dekor

İlginç Ev Dekorasyonları

Banyo ve mutfaklar bu yıl renkli dolaplarla daha havalı hale geliyor. Sade renklerin yanı sıra oldukça şık modeller sezon tasarımlarında. Mutfaklarda ise özellikle köşe koltukları tercih edilmeli. Mutfağınız genişse küçük bir masa ve köşe koltuğu her zaman ideal. Eğer küçük mutfağınız varsa katlanır masalar her zaman daha geniş bir alana kavuşmanızı sağlar.

dekorasyon

dekorasyon

Çocuk odaları ya da genç odaları ise cıvıl cıvıl. Halılar, dolaplar ve yataklar hepsi birbiri ile uyumlu bir görsellikte. Kalitenin yanı sıra şık bir görünüm her zaman konforu sağlar. Sezon tasarımları oldukça modern bir görüntüde. Ev ya da iş yerinizde oldukça rahat edecek ve konforlu bir yaşam alanına kavuşacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir