Yaz Sezonuna Uygun Makyaj

Yaz sezonunda güneşli, sıcak ve uzun olan günlerde, açık havada geçirilen fazla zamandan ötürü bronzlaşan teninize uygun olan makyajlar ile göz alıcı bir güzelliğe ulaşabilirsiniz. Yaz makyajı ile bronz teninize kazandıracağınız canlı renkler ve parlaklıklar sayesinde muhteşem bir imaj oluşturabilirsiniz.

Renkli Nemlendirici

Yüzünüze süreceğiniz renkli nemlendiriciler ile hem cilt bakımınızı yapmış olursunuz hem de fevkalade bir ten rengine sahip olabilirsiniz.

nemlendirici

nemlendirici

Allıklar

Cilde iyice işlenen hafif bir nemlendiriciden sonra açık toz pembe allığı, fırçasını kullanarak elmacık kemiklerine hafif dokunuşlarla sürebilirsiniz. Yüzün geri kalan diğer bölgeleri için uygun olan tonlarda allıklar kullanarak yüzün tamamında muhteşem bir parıltı sağlanabilir.

Ruj

Sezonun trendlerinden olan turuncu ve fuşya renkli rujlar kullanarak canlı ve havalı bir imaj kazanın ve aynı zamanda allığınızla sağlanan kombinle şahane bir ten sergileyin.

ruj

ruj

Maskara

Yaz sezonu olduğundan haliyle suya ya da havuza girebilirsiniz. Yaz makyajının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan suya dayanıklı maskaralar kullanarak çekinmeden suyun tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir