Yatak Odası Tasarımlarında Yeni Fikirler

Yatak odalarınızın genişliğine göre farklı tasarımlar yaparak odaların havasını değiştirebilirsiniz. Yatak odası dekorasyonu ile ilgili birçok görsel resimler bulunur.

Farklı Yatak Odaları

Farklı Yatak Odaları

Fikir almanız ve kendinize en uygununu seçmeniz önemlidir. Yatak odalarının rengi huzur verici şekilde olmalıdır. Duvar kâğıtları ile farklı şekiller yapabilirsiniz.

Yatak Odası Tasarımları ile Ev Ortamlarınızı Değiştirin

Asma Yatak

Asma Yatak

Yatak odalarının eşyaları rahatlığın simgesi olacak şekilde tasarlanmış ürünlerden oluşmalıdır. Yatak odası dekorasyonu ile ev konforunuz değişecektir. Oda genişse ilk olarak koltuk koyabilirsiniz.

Puf tarzı ufak koltuklarda odaya farklı hava katacaktır. Dolaplar ise odaların genişliğine göre sürgülü ya da camlı dolaplarla döşenebilir. Perdeler özellikle duvarların renk tonuna göre olması önemlidir.

Koçtaş Yatak Odası

Koçtaş Yatak Odası

Yatak odaları, dinlenme ve huzurun simgesidir. Sade ve modern eşyaların birleşimi ile farklı dizaynların getirilmesi ile odalarınıza renk gelecektir. Küçük halı ya da kilimler bu sezon çok moda.

Odanız genişse küçük bir kütüphane odaya değişik hava katar. Duvarda eskitme tarzı resimler güzel durur. Yatak odalarında renk seçimini doğru yaparsanız huzurlu günlere kavuşursunuz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir