Yakıştığını Düşünüyorsanız Giymekten Korkmayın

Kitleleri peşinden sürükleyen, neredeyse dünyanın merkezinde yer alan ve uğruna farklı iş kolları oluşturulan moda kavramı ülkemizde de hak ettiği ilgiyi fazlasıyla görüyor. Özellikle kadınların modaya ve onun getirilerine karşı fazlasıyla duyarlı olduğunu söylemek mümkün.

moda

moda

Doğru Seçimler Yapmaya Özen Gösterin

Dünyanın neresine giderseniz gidin hangi kadınla konuşmak isterseniz isteyin konu moda olunca hemen her kadın adeta birer moda gurusuna dönüşür. Çünkü modaya en uzak olduğunu düşünen kadınların bile konuyla ilgili bir fikri mutlaka vardır, hiçbir şey bilmese bile en azından vücut yapısına göre giyinmesi gerektiğini mutlaka biliyordur. Bu yaklaşımdan yola çıkarak moda yakışanı giymektir demek yanlış olmaz. Çünkü kendinize yakıştırdığınız her parçanın içinde daha şık görünecek ve daha iyi bir enerji yayacaksınız.

bayan giyim

bayan giyim

Güzel görünmenin her durumda çevrenize yayacağınız enerji ile ilgili olduğunu unutmayın. Ünlü markaların pahalı ürünlerini tercih ediyor olabilirsiniz ama o ürünü taşıyamıyorsanız hele birde iyi bir auraya sahip değilseniz, aradığınız ilgiliyi bu şekilde bulamayacağınızı bilmelisiniz. Sırf moda olduğu için değil, vücudunuza uygun olan ve kendinize yakıştırdığınızı düşündüğünüz parçaları tercih etmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir