WinRAR Programının Özellikleri Nelerdir?

Eskiden günümüze gelen programların isimleri sayılmak istense, bunlardan biri de her zaman için WinRAR olacaktır. Bilgisayarlarımıza format attıktan hemen sonra yüklenecek programlar listesinin en başında yer alan WinRAR, her daim gerekli ve kullanıma açık bir programdır.

Aktif olarak kullandığımız bu program, internet üzerinden indireceğimiz dosyaların tamamında da bulunur. İnternetten büyük dosya boyutu olan dosyaların daha sıkıştırılmış boyutlarda indirilmesine ortak olan WinRAR programı ile birlikte, hem kotanızdan hem de indirme zamanınızdan bir nevi kar etmiş olabiliyorsunuz.

Temel özelliği olarak arşiv yapmak istediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz bu programın artık sadece Windows değil; Linux işletim sistemleri çeşitlerinin tamamında, MAC OS X işletim sisteminde ve daha birçok işletim sistemine uygun biçimde sürümleri de geliştirildi.

Bilgisayarınıza Uygun Son Sürüm WinRAR İndirin

Olmazsa olmaz denen programlardan biri olan Winrar ile beraber sıkıştırmaya yönelik hedefte neler varsa, hepsini yapabilirsiniz. Sıkıştırma programı alanında en iyi program olduğu gibi ZIP ve RAR türlerinde sıkıştırma işlemi yapar.

Arşiv yapmak istediğiniz dosyalarınızla ilgili olarak hem şifreleme seçeneklerini kullanabilir hem de bilgisayarınızda daha fazla disk alanı açmak için sıkıştırma ile film, dizi, bir takım çeşitli dosyalarınız ve dahası için sıkıştırma programını kullanabilirsiniz. Bu program ile beraber en doğru, hızlı ve zarar vermeden sıkıştırmalarınızı kişisel bilgisayarlarınızda yapabilirsiniz.

Bu noktada faydalanabileceğiniz kaliteli site adreslerinden biri ise www.winrar.gen.tr/surumler  sitesi olacaktır. İstediğiniz Winrar sürümünü sizlere sunacağı kadar son sürüm ile beraber de en iyi kullanım içinde olmanız noktasında faydalı bir yaptırımda bulunur.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir