Winamp Nedir?

Winamp çeşitli müzik ve video dosyalarını oynatmaya yarayan bir programdır. Müzik dinlemek için Radionomy şirketi tarafından geliştirilen programı ücretsiz winamp indir programları ile bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirebilir, istediğiniz müziği kesintisiz ve kaliteli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Winamp Özellikleri

Winamp programı ile ilgili yapılan “zamana damgasını vuran müzik programı” tanımı aslında programın tüm özelliklerini bir çırpıda anlatmaya yardımcı oluyor. Program sayesinde bilgisayarınızda yer alan medya oynatıcılarını yönetebilir, çevrimiçi olarak müzik indirebilirsiniz. Diğer medya oynatıcı programlarına göre daha estetik bir ekrana kavuşmanızı sağlayan program sayesinde müzik dinlemeyi bir keyif haline dönüştürebilirsiniz.

wınamp

wınamp

İlk defa 1999 yılında Nullsoft firması tarafından geliştirilen, 2014 yılında ise Radionomy firması tarafından güçlendirilen programın son sürümünü artık ücretsiz olarak indirmek mümkün. Program ilk geliştirildiği günden bu yana yeni sistemler ile geliştirilmeye devam ediyor. Programın en son sürümü dü kullanıcılardan beğeni kazanıyor. Ücretsiz winamp indirme programları ile programın son sürümünü bilgisayarınıza indirebilir, winamp eklentileri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir