Uzun Hırka Nasıl Kombinlenir?

Pek çok farklı renkte tasarlanan uzun hırka modelleri dört mevsim boyunca giyilebilecek ideal kıyafetlerdir. Spor, uzun, salaş ve kısa gibi çeşitlere ayrılan hırkaların doğru kombinlenmesi ile birlikte mükemmel bir stil yaratabilirsiniz.

Uzun hırka denildiği zaman akla ilk olarak klasik kot pantolonlar gelir. Özellikle dar paçalı bir kot pantolon ile birlikte giyebileceğiniz çizme ile hırkanızı kombinlerseniz şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

uzun hırka

uzun hırka

Farklı renkleri stiliniz içerisinde kullanmanız hırkanızın boğucu bir görünüm yaratmasının önüne geçecektir. Hırkanızın içine giyeceğiniz t-shirtlarınızı her zaman farklı renkli seçmelisiniz.

Yaz Aylarında Uzun Hırka Giyilir mi?

Yaz aylarında uzun hırka giymeyi düşünüyorsanız tulum kıyafetleri hırkalar ile kombinlenebilecek en ideal kıyafetlerdir. Tulumunuzu ise yine tek renk ve hırkanızın renginden farklı olarak seçmelisiniz. Eğer tulum ve uzun hırka ile spor bir stil yaratmak istiyorsanız altına sandalet ayakkabı giyebilirsiniz.

hırka

hırka

Hırkanız yeteri kadar uzunsa ufak bir değişiklik yaparak hırkanızı elbise olarak da kullanabilirsiniz. Önünü ilikleyerek elbise olarak kullanabileceğiniz hırkalarınızı şık bir kemer ile tamamlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir