Transparan Geçişli Bikini Modelleri

Transparanın yansımadığı bir sezon düşünülemediğine göre bikinilere de transparan detayını görmek oldukça normal. Farklı havası olan transparan bikiniler hem feminen hem de çekici bir etki sergiliyor. Özel davetlerde veya günlük kombinlerde yaygınlık gösteren bikiniler daha çok beanchlerde veya sahil akşamlarında uyum sağlamakta. Kumların üzerinde salınan şık ve bir o kadar da çarpıcı transparan bikiniler seksi bir hava da ortaya koyuyor.

bikini

bikini

İp detaylı bikiniler alışılmışa kaçsa da bu sezon farklılıklarıyla göze çarpıyor. Konu plaj modası olunca biraz değişiklik herkesin hoşuna gidiyor. Geçişteki alışılmışın dışına çıkan ip detaylar bu sezon asimetrik modelleriyle sizleri karşılıyor. Farklılıkları seviyorsanız bu sezonda mutlaka ip detayları denemelisiniz.

 

Helenistik Bikini Modelleri

Sokak ve abiye modasına bomba gibi düşen helenistik tarzlar ilkbahar ve sonbahar sezonundan sonra  yazında çekiciliğini vurguluyor. Şimdiki istikametini plajlara taşıyan Helenistik tarz modeller sadece plajlarla da sınırlı kalmıyor. Beachlara ve clublara kadar inen modeller asimetrik veya bohem tarzlarıyla da oldukça büyüleyici. Sizde farklı tasarım harikası bu parçaları deneyebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir