Teknoloji de Son Adım Windows 10

Microsoft son sistem yeni nesil işletim sistemi Windows 10’un çıkış tarihini belirledi.  Her gün neredeyse 1,5 milyardan fazla kişi tarafından kullanılan Windows işletim sistemi hâlihazırdakilerden bambaşka şekildeki sürümüyle karşınıza çıkacak. 29 Temmuz 2015’te yepyeni özelliklerle piyasaya sunulacak olan Windows 10; Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.  Kullanışlı ve deneyimli şekliyle adından söz ettirecek olan bu sürüm masaüstü bilgisayarlardan tutunda tabletlere kadar tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.

windows 10

windows 10

Türkiye’nin de bunduğu 190 ülkede kullanılabilecek olan Windows 10, kullanıcılarına destek olmak ve daha hızlı işler başarmalarını sağlamak amacıyla her yönden kendini geliştiriyor.  Daha kişisel ve mobil bir kullanıcı deneyimi sunan Windows cihazlarla etkileşimi geliştirecek yepyeni bir işletim sistemi sizleri bekliyor.

Windows 10 Hangi İmkanları Sunuyor?

Windows 10’un en büyük sürprizi telefon, tablet, dizüstü bilgisayarların tümünde aynı deneyimi sunması ve One Drive sayesinde tüm dosyaların eş zamanlı olarak görülebilmesi.

windows 10

windows 10

Ancak Windows 10’un kullanılabilmesi için işlemci, RAM ve Sabit Disk alanında bazı koşulların gerçekleşmiş olması gerekiyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir