Tahlis ile Verilerinizi Kaybetmeyin

Her insanın kendisi için kıymetli olan verileri vardır. Bu veriler belge, bilgi, dosya, fotoğraf ya da video olabilir. İş ya da özel hayat fark etmez. Her birinin farklı önemi ve de değeri vardır. Peki siz bu verilerinizi nasıl ve nerde saklıyorsunuz? Hiçbir önlem almadan bilgisayar, telefon, hard disk, USB bellek ya da buna benzer veri depolayıcı cihazlarda saklıyorsunuz. Bu ne derece güvenlidir?

Günlük hayatın neler getireceği belli olmaz. Ne zaman başınıza ne geleceği de. Bu yüzden önlem almalısınız. Verileriniz önlem almadığınız müddetçe tehlikede olacaktır. Bilgisayarınıza ya da diğer cihazlarınıza bir virüs girdiği an tehlike çanları çalmaya başlar.

Bilgisayarınızda her gün belki de yüzlerce farklı siteye giriyorsunuz. O sitelerden birinden alacağınız virüs, verilerinizi silebilir ya da bilgisayarınızı bozabilir. Bunun dışında hard disk veya USB bellekte saklı tuttuğunuz verilerde güven de değildir. Her an başlarına bir şey gelebilir. Bu yüzden bir veri kurtarma yazılımı ile dosyalarınız ve belgeleriniz için önlem almanız gerekiyor.

Veri Kurtarma Yazılımı Özellikleri

Tahlis.com farkı ile kaliteli bir veri kurtarma yazılımı sizin olabilir. Laboratuvar desteği olan yazılımın aynı zamanda MAC desteği de bulunuyor. Türkçe arayüz özelliğinin yanı sıra teknisyen desteğine de sahip olan uygulama da RAİD kurtarma ve disk kalıbı alma seçenekleri de mevcut. Detaylı bilgi için, https://www.tahlis.com/ adresine girebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir