Survivor 2016 Reyting Rekortmeni

Survivor yarışma programı yayınlanmaya başlandığı ilk programından itibaren Türk halkı tarafından oldukça beğenilen ve ilgi ile izlenen bir yarışma programı oldu. Survivor 2016 yeni sezonda da liderliği kaparak en çok izlenen yarışma olarak kendini kanıtladı. 10 ünlü ve 10 gönüllü olmak üzere 20 yarışmacı tarafından hayata geçirilen proje yayınlanan ilk bölümünden itibaren reytingleri alt üst etmeyi başardı.

acun

acun

Survivor 2016 Yarışmacıları

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016 Acun Ilıcalı’ nın yapımcılığı ve sunuculuğu ile bir kez daha ekranlara merhaba, dedi. Yeni sezonda yarılmacılar arasında en çok dikkati çeken isim ise Yılmaz Morgül oldu. Ayrıca TV8 ekranlarında yayınlanıp oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Semih ve Serkan da farklı takımlarda yer alıp, programa ayrı bir heyecan katıyor.

survivor 2016

survivor 2016

Survivor 2016 ünlüler takımı Yılmaz Morgül, Serkan Ercan, Tuğba Özay, Nagihan Karadere, İbrahim Yattara, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, Avatar Atakan, Ebru Öztürk ve Yunus Günce yer alıp son oyun ile Seda Tetik de gruba dâhil oldu. Gönüllüler takımı Semih Öztürk, Damla Can, Aylin Şanlı, Gizem Kerimoğlu, Efecan Daınzenza, Gizem Memiç, İbrahim Giydirir, Serkay Tütüncü ve İşte Benim Stilim yarışması eski üyesi Nihal Candan yer alıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir