Sportif Şıklık Trendi

Modern şehir hayatındaki erkek veya kadın, herkes günlük hayatlarını kolaylaştıracak daha fonksiyonel modellere ve daha rahat giyim alternatiflerine yöneliyor. Daha önce yalnızca haftada 1-2 gün gidilen spor salonlarında, sadece spor yaparken giyilen taytlar, sporcu  sutyenleri ve t-şörtler, artık günlük şık parçalarla, aksesuarlarla kombinleyerek gece veya gündüz, mekan fark etmeksizin her yerde kullanılıyor.

kot pantolon

kot pantolon

Yeni Ve Eski Jenerasyonun Trendi Artık “Sportif Şıklık”

Son zamanlarda yaşamımız her alanda değişikliğe uğradı. Belki de yaşama bakış açımız değişti ve kendi modamızı tarzımızı yarattık. Önce aerobik, pilates ve yoga dersleri  derken spor hayatı diye bir kavramımız var artık. Önceden geceleri dışarı çıkarken  bile rahatsız da olsa giydiğimiz kıyafetler yok artık, ayakkabılar çoktan dama atıldı. Şimdi hem ofiste hem gece davetlerinde şıklığımızdan önce, rahatlığımız ön planda.

moda tarzlar

moda tarzlar

Sportif şıklık trendinin kalıplara uyma gibi bir zorunluluğu da yok, istediğiniz t-shirt istediğiniz Jean, istediğiniz Bumber ceket sizin için moda olur. Bu tarz alışkanlıkların yayılması, kendimize güven duymamız açısından da çok önemli. Daha sosyal, daha kendinden emin olmanın ifadesi spor giyimde saklı…

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir