Sıcak Bir Aile Komedisi: Baba Candır

Baba Candır, TRT 1 ekranlarında her pazar saat 20:00’de yayınlanmakta olan ”Baba Candır” bir Kore Yapımı olan What Happends To My Family adlı dizinin Türk versiyonu. Hayatın içinden gülünç ve trajedi durumlarının yansıtıldığı komedi türündeki Baba Candır, bir MF yapımı ve yönetmenliğini (yönetmen Barış Pirhasan’ ın oğlu, şair Vedat Türkali’nin torunu) Yusuf Pirhasan üstleniyor.

baba candır

baba candır

Hayatın İçinden Saf Bir Hikaye…

Eşini kaybetmiş bir babanın 3 çocuğu ve kardeşi ile birlikte yaşam hikayesinin ele alındığı Baba Candır dizisi, Salih babanın  başına gelen kederli ve neşeli olayları doğal bir üslupla izleyiciye yansıtıyor. Emrecan, Ece ve Egemen adlı çocukları ile yaşam mücadelesi  sonrası dizi 11 yıl sonrasından  başlıyor. Şimdide ise, küçüklükte verilen sözlerin unutulduğu bambaşka hayatlar yaşanıyordur.

Sıcak ve Sempatik Dizi Alternatifi

Başrollerini Melis Tüzüngüç, Settar Tanrıöğen,Özgür Karaman, Berna Koraltürk Tolga Pancaroğlu ve Tülay Borsa gibi yetenekli oyuncuların paylaştığı Baba Candır dizisinde her karakterin öyküsü aile bağları ve değerleri üzerinde birleşiyor. Unutulmaya yüz tutmuş aile bağlılığı, samimiyet ve güvenin vurgulandığı sıcak ve sempatik dizi Baba Candır, keyifli vakit geçirmek isteyenler için ekranlardaki en iyi dizi alternatifi.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir