Sevgililer Günü Ne Giymeli?

Özel günleri sevsek de sevmesek de yaşamımızda oldukları bir gerçek. Öyle ki kimi kadınlar günler öncesinden hazırlanamaya başlıyorlar.

sevgililer günü kombini

sevgililer günü kombini

Hediye almak dışında bir diğer önemli parametre de o gün giyilecek olan kıyafet. Bu özel günü kutlayacak her kadın, o gün sevgilisine çok güzel görünmek ve o anları ölümsüz kılmak istiyor. Çünkü o anlar sizin ve sevdiceğinizin, şık olmalı ve onu yeniden kendinize aşık etmelisiniz, bugünde buna vesile olmalı.

Gidilecek Yere Uygun Kıyafet

Ama işte zor seçim yapmak ne giyeceğine karar vermek bugünlerde zor, çok zor. Dilerseniz biraz işinizi kolaylaştıralım.

Öncelikle nereye gideceğinizi bilmeniz lazım. Eğer lüks bir otelin o çok meşhur restoranında yemek yiyecekseniz kesinlikle kırmızı bir abiye elbise giymelisiniz. Hafif bir dekoltesi de olabilir. Tek omuzlu dar bir mini elbise de fena olmayabilir hani.

çift kombinleri

çift kombinleri

Yok bir gece kulübüne gidecekseniz o zaman sezonun gözdesi çorap çizmeler ince süet bir tayt ile tamamlanıp üzerine saks mavisi bir büstiyer giyilip, süet mini bir pelerin ile tamamlanabilir.

Ama ille de salaş bir mekan diyorsanız o zaman dar yırtık bir jeanı, bol balıkçı yaka kazak ile tamamlayıp, kırmızı rujunuzu da sürdünüz mü işlem tamamdır. Burada ağırlığı makyaja verebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir