Serenay Sarıkaya Hakkında Tüm Merak Edilenler

Serenay Sarıkaya, milyonlarca takipçisi olan ve el attığı tüm işlerde merak konusu olan bir oyuncu. İkimizin Yerine adlı film için Amerika’dan döndü. Filmin kısa sürede çekileceğini öğrenince İstanbul’a gelen güzel oyuncu, kendini biranda setlerde bulduğunu belirtti. Güzel bir senaryoda oynadığı için çok mutlu olduğunu belirten Serenay, kendini şanslı hissettiğini, dedi.

Serenay Sarıkaya ile Filmin Üzerine Röportaj

İkimizin Yerine filminde canlandırdığı karakteri kendine yakın bulduğunu ve 18 yaşında bir kızın hayatından geçenleri anlattığı filmi çekerken çok etkilendiğini belirtti. Genç bir kızın büyümesi ve bu yolda hikayesi anlatılan filmin sürpriz olduğunu da ekledi.

serenay

serenay

Serenay Sarıkaya, oyunculuğa sekiz yıl önce başladı. Antalya’dan İstanbul’a gelerek oyunculuğa ilk adımını attı. Sağlam adımların yanı sıra sabırla hareket ettiğini de belirtti. Şu an olduğu konumdan mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen güzel oyuncu küçük yaşlarda oyuncu olmanın kolaylıklarını ve zorluklarına değindi.

Serenay Sarıkaya Neden Amerika’ya Gitti

Amerika’ya ilk uzun seyahatini yapan Sarıkaya, orada bir dönem yaşamak için gitti. Uzaktan Amerika’nın farklı göründüğünü yaşamaya başlayınca ise bambaşka bir hayatın olduğunu belirtti. Amerika insanı gibi olamayacağını anlayan güzel oyuncu o dönemlerde iş peşinde koşmadığını da sözlerine ekledi.

Morali bozuk olduğunda müzik dinlemeyi seven oyuncu, spora da çok düşkün. Zamanı olmasa bile spordan vazgeçmediğini belirtiyor. Çekimlerde enerjisi düştüğü zaman çikolata yediğini ve kendisine enerji verdiğini söyleyen Sarıkaya, spor ile formunu koruyor. Kerem Bürsin ile birlikte olan Sarıkaya, iş ve özel hayatlarının çok güzel olduğunu da söyledi.

serenay sarıkaya

serenay sarıkaya

Serenay Güzellik Sırlarını Anlattı

Sporun her dalını sevdiğini ve yoganın kendisini çok rahatlattığını ekledi. Gençliğinden beri yüzüne bakım yapmayı ihmal etmeyen oyuncu, iyi bir beslenme ve su içmeyi de asla ihmal etmiyor. Yediklerinin yüzüne yansıdığına inananlardan. Düzenli bir beslenme ve uyku düzeni ile güzel bir yüzün sırrı ortada. Doğal beslenmeden yana ve kendine her zaman iyi bakan bir oyuncu.  Güzel oyuncu şimdilik dizi filminin olmadığını yeni sezon için hazırlıklarda olduğunu da belirtti.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir