Salon Dekorasyonunda Önemli Detaylar

Bütün gün işte yorulup evinde dinlenmek ve stres atmak isteyenlerin ilk uğradıkları alan şüphesiz ki salondur. Salonda keyif yapmak için bu alanın dekorasyonunu en iyi şekilde yapmalısınız. Salonunuzu uzun yıllar aynı eşyalar ve aynı renkler ile kullandıysanız bu alanı küçük detaylar sayesinde etkili bir şekilde değiştirebilir ve evinizin en çok kullanılan bu alanında kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

Salon Mobilyaları

Salon Mobilyaları

Salonunuzu tamamen değiştirmek için ilk olarak duvar renklerini hedef almalısınız. Bu alanda kullanacağınız renklerin daha ferah bir ortam oluşturması amacıyla açık ve pastel renkler olmasına özen göstermelisiniz. Salonunuzda ilgi çekmek istediğiniz bir bölüm varsa bu alanda modern duvar kâğıtlarını kullanarak dikkatleri bu alana çekebilir ve biraz daha öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Salonda Mobilya Seçimi

Salonunuzda kişiliğinizi yansıtmak için yine renklerden yardım almalısınız. Özellikle mobilya seçimlerinde sessiz sakin bir kişiliğinizin olduğunu düşünüyorsanız daha sade eşyalar seçmelisiniz. Daha canlı ve hareketli bir kişiliğiniz varsa eşya seçiminde daha özgür davranabilirsiniz. Mavi, yeşil ve turuncu kişiliğinizi ön plana çıkaracak en güzel renklerin başında yer alıyor. Bu renkleri mobilyalarınızda ya da eşyalarınızda kullanmaya özen göstermelisiniz.

Salon Dekoru

Salon Dekoru

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir