Saç Kaynak Yöntemi ve Hacimli Saçlar

Güzel saçlara saç kaynak yöntemleriyle kavuşmanız mümkün. Görünmez saç kaynak ile saçlarınızı herkes kendi doğal saçınız sanır. Uygulaması kolay ve 7 ay süreyle saçlarınızda rahat kullanım sağlayan bir yöntem. Saç diplerine de zarar vermediği için sıklıkla tercih edilir.

görünmez saç kaynak

görünmez saç kaynak

Saç Kaynak Yöntemleri

Saç kaynağında farklı yöntemler uygulanır. Nano teknolojisi ile birlikte özel silikon makinesi saçlarınıza zarar vermeden saçlarınızı dolgun hale kısa sürede getirir. Boncuk saç kaynağı, mikro kapsül yöntemlerinden en uygunu ile saçlarınızı daha havalı hale getirebilirsiniz.

kaynak saç

kaynak saç

Kısa süreli kullanımlar için halka kaynak yöntemi idealdir. Saçlara herhangi bir yapıştırıcı ile takılmaz. Özel titanyum tokalarla saçlar belirli uçta birleşir ve 17 hafta kullanılır. Mikro jeller kullanıldığı zaman saçlar daha kalıcı görünmez saçlara kavuşur.

saç kaynak

saç kaynak

Uzun süre rahatlıkla istediğiniz şekli vererek kullanırsınız. Saçlarını uzatamayan ve bakım yaptığı halde bir türlü saçlarını istediği forma sokamayan bayanların tek kurtarıcıları saç kaynak yöntemleridir. Doğal görünümüyle sizleri daha canlı hale sokar. Bakımlı olmak her zaman bir ayrıcalık.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir