Sabitdisk Temizliğine Yardımcı Yazılım

Bilgisayarınızın yavaşlığıyla ilgili olarak günümüzde yapılabilir birbirinden farklı çeşitlilikte uygulamalar mevcuttur. Daha önceleri indirdiğiniz ancak artık kullanmadığınız dosyalardan arda kalan ne varsa, tamamını bilgisayarınızdan kaldırmak, tamamen silmek adına yapılabilir uygulama olarak SpaceSniffer adında bir program bulunmaktadır.

sabit disk

sabit disk

Rahat bir şekilde yapabileceğiniz temizlik ile beraber, istediğiniz şekilde bilgisayarınızda uygulanabilir olan bu programı çalıştırdığınızda, yazılımın pratik bir şekilde temizleme uygulamasından yararlanmanız mümkündür.

Bilgisayarınız içerisinde kullandığınız yazılımların ne kadar yer kapladığına dair görsel bir şekilde istatistik sunumu sağlayan bu program ile beraber, sizlerde diskiniz içerisinde hangi klasörde ne kadar dosyanın sabit diskte yer kapladığını görebilirsiniz.

Space Sniffer

Space Sniffer

Kurulum Yapmadan SpaceSniffer İle Temizliği Yapın!

Hiç bir şekilde kurulum v.b. gibi uygulamalarla uğraşmadan direkt olarak çalıştırabileceğiniz bu program ile beraber sizlerde fazla dosyaları silebileceksiniz. Programın kullanımı da oldukça basit olup günümüzde en iyi şekilde kullanıma sahip olarak, kolaylıkla programı çalıştırabilirsiniz.

space sniffer program

space sniffer program

Zoom gibi özelliklerle beraber, sabit diskte yer tutan dosyaların içerisine girebilir ve alt klasörlerde hangi dosyaların ne kadar boyutta olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Buna göre de program ile beraber istediğiniz klasörleri temizleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir