Poyraz Karayel’de İşler Karışıyor

Kanal D’nin güçlü projelerinden olan Poyraz Karayel dizisi yine Çarşamba akşamı saat 20.00’da sevenleriyle ekranda buluştu. Fragmanından yine nefes kesen bir bölümün geleceği anlaşılabiliyordu ama böylesi de tahmin edilmiyordu. Bölüm sonrası sosyal medyada da uzun saatler gündem olan dizi, yayınlandığı son bölümünün ardından hayranların heyecanla fragman beklemesine neden oldu.

poyraz

poyraz

İlk sezon reyting rekorları kıran ve bir kitle yakalayan Poyraz Karayel, ikinci sezonunda daha aksiyonlu ve de daha romantik bir hal aldı. İlker Kaleli’nin hayat verdiği Poyraz karakterinin babası olan Adil Topal, Ayşegül’ün babası Bahri Umman’ın hayattaki tek düşmanıydı ve bu sezon bu ikilinin savaşı ekranlara getirilmeye başlandı.

poyraz karayel

poyraz karayel

Sadreddin’in Sonu Geldi Mi?

Adil Topal diziye hareketli girdi. Bahri Umman’a açtığı savaş günden güne büyürken son bölümde de ilk sezon kötü bir karakter olarak ekrana gelen ama bu sezon biraz daha sakinleşen Bahri Umman’ın oğlu Sadreddin’in ölüm emrini verdi. Sadreddin son sahnede İpek’i kurtarmaya giderken Adil Topal’ın adamları tarafından kurşuna dizildi. Bunun yanı sıra Poyraz’da fazlaca öfkeli. Bebeğini kaybetmesinin ardından Ayşegül’ün ikazlarına kulak asmadı ve de 3.Poyraz dönemini başlattı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir