Pilates hangi bölgeler için yapılır?

Pilates konusunda uzman olan ekibimiz Ankara’nın farklı yerlerinde iki şube ile sizlere hizmet vermektedir. Pilates Ankara üzerinde açtığımız stüdyolarımızda tecrübeli ekibimiz ile sizlere en doğru ve en kalıcı pilates uygulamalarını öğretiyoruz. Peki bu pilates ne için yapılır, kilo verdirir mi, vücudun hangi bölgelerini çalıştırmaktadır?

Pilates vücudumuzun anatomik olarak üst bölümünü geliştirmektedir. Pilates düzgün bir iskelet ve kasların gelişimini orantılı olarak yapan, sağlıklı yaşam sporudur. İçerisinde birçok spor tekniği bulunan pilates sayesinde güzel hatlara sahip olabilirsiniz.

pilates ankara

pilates ankara

Pilates Kilo Verdirir mi?

Pilates Ankara şubelerimiz de verdiğimiz en önemli bilgilerden birisi de kilo vermek için yapılan bir spor olmadığıdır. Yani pilates kilo vermenizi garanti etmez. Ama zayıf bir vücut görünümü yaratır. Çünkü pilatesin asıl amacı iskelet sistemini dikleştirmek ve üst bölge kaslarını orantılı olarak geliştirmektir. Pilates sayesinde kalıcı fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Birçok insanın tercih ettiği bu yöntemden siz de faydalanmak ve ders almak istiyorsanız yapmanız gereken http://www.21waypilates.com sitesinden bize ulaşmaktır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir