Patates Suyu Maskesi ile Sivilcelere Çözüm

Patates suyu hem cilde fayda sağlar hem de içilmesi ile bağışıklık sistemini güçlendirir. Patates suyu maskesini günlük olarak evinizde yaparak daha sağlıklı ve daha güzel bir cilde sahip olmanız mümkün. Patates suyu maskesini yaparak gözaltı morlukları, sivilceler, yorgunluk belirtileri, solgun yüz gibi belirtiler kaybolur.

Patates Suyu Maskesi Nasıl Yapılır?

Patates suyu maskesinin yapım için ihtiyacınız olan tek şey patates ve rende dir. Yaklaşık iki orta boy patates işlem için uygundur. Arzu ederseniz daha az ya da çok kullanabilirsiniz. Patatesleri güzelce rendenin küçük kısmında rendelenir. İyice suyu çıkan patatesler bir kapta beklerken yüzünüzü güzelce durulayıp kurulayın.

patates maskesi

patates maskesi

Önce patateslerin suyunu cildinize güzelce sürün bir miktar bekledikten sonra da patates posalarını yüzünüze doldurun. Patates suyu ve posası birleşip yapışacağı için günlü işlerinizi yapabilirsiniz. Her hangi bir yere uzun süre uzanmak ya da konuşmamak gibi bir durum yaşamanıza gerek kalmaz. Yaklaşık yarım saat sonra yüzünüzü yıkamanız yeterli. Yıkamanızın ardından oluşan farklılığı anında hissedeceksiniz.

sivilce

sivilce

Yüzünüz parlak bir görüntüye kavuşurken sağlık ile ışıldayacak. Aynı zamanda ilk kullanımdan itibaren koyu göz halkaları ve sivilceler de etki etmeye başlar. Bunun yanı sıra cildi daha elastik yapması ile genç ve güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Patates suyu maskesinin düzenli olarak her gün yapmanız da hiçbir sakınca yoktur.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir