“Paramparça” Dizisinin Yeni Sezonu

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren ekranlara kilitleyen “Paramparça “ dizisi yeni sezonda da bizlerle beraber olacak. Aile ilişkilerinin ve sosyal sınıf farklılığının yer aldığı dizde başrolleri Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya paylaşıyor. İlk yayınlamaya başladığı günden itibaren sürükleyici konusu ve akışındaki olağan doğallığını sürdüren dizinin yapımcılığını Endemol Türkiye üstelemişti.

 

Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı dizi de yol ayrımı yaşandır. Yönetmen sandalyesindeki ismin değişikliği dizinin akışına nasıl yansıyacak şimdiden merak konusu. Dizinin yeni sezonun da adını Şeref Meselesi ve Güneşi Beklerken dizileri ile daha da duyuran usta yönetmen Altan Sönmez ile anlaşıldı.

Yeni Sezona Başlama Tarihi Belli Oldu

Yeni sezonun başlangıcını iple çeken izleyicilerin, ilk yayın tarihi için geri sayımı başladı. “Paramparça” dizisinin yeni sezonda ekranlara merhaba diyeceği tarih 14 Eylül 2015 olarak açıklandı. Şimdiden izleyicilerin ilk bölümde neler olacağına dair merakı ve son bölümde yer a son dakika olayının nasıl aydınlanacağı oldukça merak uyandıran önemli detaylarıdır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir