Ne Zaman Doğum Yapacağınızı Hesaplayabilirsiniz?

Gebelik süreci anne adayı için oldukça heyecanlı bir süreçtir. Hamile kaldığını öğrenen her anne adayı ne zaman doğum yapacağım diye bir hesaplama içine girer. Bebeğini bir an önce kucağına almak isteyen anne adayları ilk günden itibaren gün saymaya ve bebeğine kavuşacağı tarihi beklemeye başlar.

ne zaman doğum

ne zaman doğum

Doğum Yapacağınız Tarihi Hesaplayabilirsiniz

Anne olmaya hazırlanıyorsanız ve ne zaman doğum yapacağınızı merak ediyorsanız artık hesaplama yapmanın çok kolay olduğunu belirtmek isteriz. Bebeğinizin ne zaman dünyaya geleceğini bilmek, sizi hazırlıklarınızı yapma ve doğuma hazırlanma sürecinde olumlu etkiler. Bu nedenle hesaplama aracı kullanarak bebeğinizin ne zaman dünyaya geleceğini hesaplamalısınız.

ne zaman doğum

ne zaman doğum

Doğum yapacağınız tarihi hesaplamak için ihtiyacınız olan tek şey son adet tarihi bilginiz. Son adet tarihinizi sisteme girerek bebeğinizin doğum tarihini hesaplayabilirsiniz. Diyelim ki, son adet tarihiniz 4 Mayıs olsun. Sizin doğum tarihiniz 8 Şubat olarak hesaplanacaktır. Annelere ve anne adaylarına özel gebelik ve annelik sitesi hesaplama aracı bebeğinizin doğum tarihini yaklaşık olarak size veriyor. Son adet tarihinizi sisteme yazdığınızda hesapla butonuna basarak bebeğinizin doğum tarihini öğrenebilir, aynı zamandı burç bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir