Ne Giydim?

Son yıllarda kıyafet modasına yeni bir model daha eklendi. Daha doğrusu giysilerde sıkça tercih edilen bir desen çeşidi desek daha doğru olur. Bu desen çizgili olan modeller.

Arkadaşlarınızla ya da yalnız sabah kahvaltısına giderken, gündüz vakitlerinde bir çarşı turu yaparken ya da yürüyüşe biraz temiz hava almaya çıkarken kışın da yazında tercih edebileceğiniz çizgili desenli bluzlar bu ara baya bir moda.

Ne Giydim?

Ne Giydim?

Siz de farklı renklerde çizgili bir tişört ve de kış günleri hem de son bahar günleri için uzun kollu penye çizgili model giysiler edinin. Emin olun bazen zaman kazandırıyor kıyafet seçerken. Yani gardırobunuzdaki kurtarıcı modeller arasında yer alacaktır.

Çizgili Bluz Kombinem

İsterseniz bu çizgili bluzu renkli ve biraz gösterişli kolyelerle de tamamlayabilirsiniz. Aslında enine çizgili kıyafetler kilolu bayanların uzak durduğu parçalardan. Ama ben daha da kilolu gösterir diyenlere pek katılmıyorum. Bir tane edinin. Beğenmezseniz evde iken kullanma şansınız da var ne de olsa.

Çizgili Bluz

Çizgili Bluz

Böyle bir çizgili bluz altına içindeki renk beyazdan bir pantolon tercih etmenizi öneririm. Ayakkabı olarak da bir sandalet ya da rahat ve uygun renkli bir babet tercihi yapabilirsiniz. Bileğinize de renkli bileklikler… Kombin tamamlandı.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir