Mutfak Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak hepimizin bildiği üzere bir yaşam alanı olduğu için, geniş ve ferah olmalıdır. Büyük olmalı ve açık renkler ile kullanılmalıdır. Koyu renklerden olan siyah, lacivert, kahve ya da mor olan dolap modelleri artık demode sayılıyor ve yerini açık renklerden olan sarı, beyaz, fildişi, mavinin en açık tonları ve genel anlamda açık tonlar alıyor.

Mutfak Dolapları seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Mutfak Dolapları seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Gözleri yormaması adına ve kalabalık görünümden uzaklaşmak için kullanılan açık tonlar gerçektende insanları memnun ediyor. Daha aydınlık ve ferah bir ortam olanağı sağlayan açık renkli mutfak dolabı modelleri, görünce evinizdekini hemen değiştirmenize ve eskilerin yerine ciddi anlamda hemen fark edilecek bir renk seçmenize neden olacak.

Yeni Sezon Mutfak Dolapları

Yeni Sezon Mutfak Dolapları

Neden Açık Renkler?

Açık renk deyince mutfak dolabında akla ilk gelen şey, kırık beyaz, fildişi, krem rengi ya da normal beyaz oluyor. Gerçektende mutfak dizaynı söz konusu olunca açık renklerin, mutfağı daha geniş ve daha büyük gösterdiği gerçeğinden yola çıkarsak, günümüz modasını tarif etmiş oluruz. Siz de mutfağınızın daha ferah daha iç açıcı görünmesini istiyorsanız, bir an önce mutfaktaki en önemli şeylerden biri olan dolap renginizi değiştirmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir