Modanın Sihirli Değneği ile Değişime Hazır Olun

Moda, kullanılan bir nesnenin ve ya eşyanın etraftaki insanlar tarafından benimsenerek kullanılmaya başlanması gibi bir tanım yapılabilir.

Moda Özgürlüğü

Moda Özgürlüğü

Her zaman yenilikçi ve farklılık yaratmayı seven moda, kıyafetler üzerindeki sarsılmaz hakimiyetini sürdürüyor. Yeni bir soluk ve tarzla harmanlana kıyafetler piyasayla tüketicilere sunulurken moda konusunda stilistler ve modacılar çalışmalarını devam ettiriyorlar.

moda

moda

Moda Olanı Değil Yakışanı Giyinin

Elbette ki her yıl moda olan kıyafetleri giymeniz doğru olmayacaktır. Kimi tarzlar ve konseptler vücut proporsyinonunuza uygun olmayarak sizi hoş göstermeye bilir.

Bu nedenle moda olanı değil bedeninize yakışanı giymeniz önerilen durumlardan birisidir. Kalem etek son dönemin en moda olan kıyafetlerinden birisidir. Özellikle uzun boylu ve zarif hatlara sahip olan hanımların sık sık kullandığı bu parça kimi hanımlarda hoş olmayan görüntülere sebep olabiliyor.

Modaya Uymak

Modaya Uymak

Vücudunuza uygun giyindiğiniz takdirde kusurlu olan bölgelerin daha büyük ve ya küçük görünmesine sebep olabilir. Vücudunuza uygun giyinerek daha hoş ve güzel görünebilirsiniz. Moda önerileri ile dolabınızı baştan aşağıya düzenleyerek daha modern bir görüntü sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerinize güzellik katmak sizden öneriler modadan.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir