Minecraft, Sanal Gerçeklik Desteğine Kavuşuyor

Dünyanın en popüler bilgisayar oyunları arasında yer alan Minecraft, internet üzerinden de oynayabileceğiniz ve kendinizi tamamen özgür hissedebileceğiniz bir oyundur. Bağımsız oyun olarak piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra büyük bir ilgi gören ve Microsoft tarafından satın alınan Minecraft, son günlerde popüler bir hale gelen sanal gerçeklik için kolları sıvamış durumda.

Uzun bir süredir geliştirme aşamasında olan Minecraft’ın sanal gerçeklik özelliği için artık son anlara gelindiği Microsoft tarafından açıklandı. Oculus Rift desteği alacağı söylenen oyunun bu özelliğinin önümüzdeki günlerde yayınlanmasına artık kesin gözü ile bakılıyor. Minecraft indir bağlantılarından sizler de Minecraft’ın son sürümünü indirerek sanal gerçeklik özelliği gelene kadar oyunda kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Minecraft Sanal Gerçeklik Özelliği için Hangi Sürüm Gerekli?

Uzun süredir beklenmekte olan Minecraft’ın VR güncellemesi ile ilgili yapılan açıklamalarda önümüzdeki haftalarda VR güncellemesinin geleceği bilgisine de yer veriliyor. Oyunun sanal gerçeklik özelliğinden yararlanmak istiyorsanız en güncel sürüme sahip olmanız yeterli oluyor.

Oyunun en güncel sürümünün yer aldığı Son Sürüm adlı adresi ziyaret ederek sizler de Minecraft VR Edition güncellemesinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Minecraft oyununun en güncel halini indirmek isterseniz sonsurum.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Minecraft dünyasında sizi farklı maceralar ve uçsuz bucaksız geniş bir harita bekliyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir