Mikro Kaynak Nedir?

Mikro saç kaynağı dünya saç kaynağı teknolojisindeki en son yeniliklerden biridir. Mikro kaynak saça ince tutamlar halinde eklenir ve özel makineler ile saçlara uygulanır. Saç kaynak uygulamasında eklenen tutamlar ne kadar ince ve hafif ise yöntem o derece başarılı olur. Çok kısa saçlara dahi uygulanan yöntem ile saçlar kusursuz bir görünüme kavuşur ve daha hacimli olur.

mikro kaynak

mikro kaynak

Mikro Saç Kaynağının Avantajları Nelerdir?

Teknikte kullanılan saçlar çok ince olduğu için mikro kaynak uygulaması yaptırdığınızı karşıdan bakan kişi kesinlikle anlamaz. Saçlarınızla bütünleşir ve saçlarınız daha doğal görünür. Şeffaf küçük kapsüller saça eklendiği için saçlarınızı toplasanız dahi diplerden anlaşılmaz. Saçta batma hissi oluşturmaz. Saçınıza bakım yağları sürebilirsiniz. Havuza ya da saunaya girebilir ve solaryum gibi ortamlardan da yararlanabilirsiniz. Saçlarınızı düzenli olarak fırçalayabilir ya da her gün duş alabilirsiniz. Diğer saç kaynakları katlı bir görünüme neden olurken mikro kaynakta böyle bir görünüm olmaz. Saçlarınızı kötü hava şartlarından koruyacağı için gerçek saçlarınız daha sağlıklı uzar.

mecidiyeköy mikro kaynak

mecidiyeköy mikro kaynak

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Kaynak işlemi esnasında saçlara özel bir solüsyon sürülür ve kendi özel makinesi kullanılarak küçük, şeffaf kapsüller saça eklenir. Ağrı veya acı hissi yaşamazsınız. Kullanım süresi 4 ile 9 aydır. Saçın uzamasına göre değişir. Saçlardan kolay şekilde çıkarılır ve çıkarma işleminde özel solüsyon kullanılacağı için saç diplerine zarar vermez. Çok ince telli ve kısa saçlara da uygulanan bir yöntemdir. Saçlarına hacim ve dolgunluk kazandırmak isteyenler özellikle mikro kaynak uygulamasından yararlanmalı.

Mikro kaynak tekniği mutlaka profesyonel uzmanlar tarafından yapılmalı. Saçlara zarar verilmeden ve özel solüsyonlar eşliğinde uygulandığı zaman kendi saçlarınızı da korursunuz. https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/mikro-kaynak sitesini ziyaret ederek mikro saç kaynağı hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Özel tekniklerle uygulanan yöntemde kaliteli malzemelerin kullanılması da gerekir. Saçlarınızın sağlığını düşünüyor ve hacminin artmasını istiyorsanız profesyonel uzmanlardan yardım almalısınız. Saçlarınıza görsel güzellik katacağı gibi kendinizi daha genç hissedeceksiniz. Mikro kaynak ile saçlarınız daha doğal ve canlı bir görünüm kazanır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir