Maksi Etek ve Elbiseleri Kombinlemenin Yolları

Maksi etek ve elbiseler, hemen hemen her kadının gardırobunun vazgeçilmez bir parçası. Özellikle yaz aylarında sağladığı kullanım rahatlığı ve kolay kombinlenebilmesi, maksi etek ve elbiseleri çok daha çekici kılıyor.

maksi etek

maksi etek

Fakat kış mevsiminde bu durum aynı şekilde geçerli olmayabiliyor. Şöyle ki; kalın kazaklarla ve ceket ya da mantolarla maksi etek ve elbiseleri kombinlemek ve stil sahibi bir görüntü elde etmek, kadınların en zorlandığı konulardan biri haline geliyor

Kat Kat Giyinmek Stil Sahibi Olmanın Anahtarı

Kış aylarında, maksi etek ve elbiseleri kombinlemek her ne kadar zor olsa da doğru parçalarla çok şık ve stil sahibi olunabilir. Maksi etek ve elbiseleri kombinlemenin en güzel yolu kat kat giyinmekten geçer. Örneğin etek; üzerine kazak, içine yakalı bir gömlek ve üstüne deri ceketle; ya da elbise; manto, kısa ceket, kazak ve şapkalarla kombinlenerek ortaya oldukça şık bir görüntünün çıkmasını sağlar.

etek kombinleri

etek kombinleri

Diz kapaklarının aşağısına kadar uzayan maksi mantolar da uzun tek ve elbiselerle kombinlenecek en güzel parçalardan biridir. Ayrıca çok soğuk olmayan havalarda ince trikoların üzerine kürk yelek ve etekle yapılacak bir kombin de ortaya oldukça şık bir görüntünün çıkmasını sağlar.

 

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir