Loreal Hair Touch Up Ürünleriyle Saçlarınızı Boyayın

Yaşın ilerlemesiyle başlayan beyazlanma sorununa en iyi çözüm her zaman saçların boyanması olmuştur. Saçların sık sık boyanması yerine dip boyama sistemi tercih edilerek saçları yıpratmadan beyaz probleminden kurtulmak mümkündür. Ancak tekrar dip boya yapılıncaya kadar ortaya çıkan beyazlar can sıkıcı olabilir.

Loreal Hair Touch Up ile bu sorunun çözülmesini hızlı ve etkili bir şekilde sağlayabilirsiniz.

loreal

loreal15

 

Loreal Hair Touch Up Geçici Sprey Boyanın Özellikleri Nelerdir?

Klasik geçici sprey saç boyaları saç renginin hızlı değişimine izin verse de beyaz kapatma yetenekleri oldukça düşüktür. Bu amaçla kullanılabilecek yüksek kaliteli nadir ürünlerden biri olan Loreal Hair Touch Up beyaz kapatıcı saç spreyi doğal saç renklerinde etkili sonuçlar alınması için idealdir.

Saç diplerinde baş gösteren ve dip boyama sürecine kadar git gide belirginleşen beyazların kapatılmasında anında etki gösterir. Makyaj pigmentlerinin özel difüzyon teknolojisi sayesinde etkinleştirilmesiyle yapay bir görünüme izin vermeyen beyaz kapatıcı saç spreyi, kullanıcılarına kahverengi, açık kahve, koyu kumral ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunar. Uygulanacak ilk şampuanlama işlemiyle saçlardan kolayca uzaklaştırılabilir. Nem, yağmur vb. su müdahalelerinde akma yapmaz. İnce başlığı hedeflenen bölgeye direkt uygulamayı kolaylaştırır.

loreal hair touch up

loreal hair touch up

 

Geçici Sprey Saç Boyası Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Ürünün hangi amaca hizmet edeceğinin iyi tespit edilmesi gerekir. Örneğin geçici olarak tüm saçın boyanmasına ve yalnızca dipten beliren beyazların kapatılmasına yardımcı olan ürünlerin özellikleri birbirinden farklıdır. Loreal Hair Touch Up saç boyası yalnızca dipten gelen beyazların kapatılmasında oldukça etkili sonuçlar verir.

İşleyişine göre ürün tipi seçildikten sonra ürünün su ile çıkıp çıkmadığına dikkat etmek gerekir. Yağmurlu bir günde saçlardan boya akması hoş olmayacağı için geçici saç boyalarında aranılan ikinci ve çok önemli olan özellik budur.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir