LG G3 Rakiplerine Meydan Okuyor

Her ne kadar yeni nesil akıllı cihaz teknolojisinde iki dev marka olan Apple ve Samsung’ un arasındaki büyük çekişmelere sahne olan mücadelesinde ürün seçimlerinde bulunabilme konusunda kararsız kalanlar için farklı seçenekleri ile bu iki dev teknoloji markasının rakipleri de bulunuyor. Bunlardan birisi olarak da LG markası en özel tasarımlara sahip olan akıllı telefon modelleri ile öne çıkıyor.

LG G3 ile 2 kat HD kalitesi

LG tarafından tasarlanan LG G3 modeli etkileyici ekran tasarımı ve HD ekran çözünürlük kalitesinin 2 katı oranındaki 2560*1440 görüntüsüne sahip olması ile videoların, fotoğrafların ve oyunların çok daha kaliteli ve etkileyici bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Bu akıllı telefon modeli telefonunda video izlemeyi alışkanlık haline getiren kişiler için oldukça ideal bir model olarak öne çıkıyor.

LG G3 rakiplerine meydan okuyor

LG G3 rakiplerine meydan okuyor

Bu ekran özelliğinin bir diğer avantajı ise son derece büyük ölçülerine göre diğer marka ve modellerin tasarımlarından çok daha hafif bir tasarıma sahip olmasıdır. LG G3 akıllı telefon modeli, güneş ışığı altında kullanılmasında güçlük bulunması tek dezavantajı oluyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir