Leke ve Sivilceler Nasıl Kapatılır?

Başta bayanlar olmak üzere pek çok insanın sivilce adında bir sorunu vardır. Özellikle bayanlar güzelliğe ve bakıma daha çok önem verdiği için onları rahatsız eden bu konu oldukça sıkıntılı bir hal aldı. Çünkü yüzün herhangi bir noktasında birden beliriveren bu sivilceler veya onlara benzer olan lekeler güzelliğe gölge düşüren unsur olarak nitelendiriliyor.

leke kapatıcı

leke kapatıcı

Güzellik uzmanlarına göre bu tarz sivilce ve lekeler oluştuğu zaman hiçbir şekilde telaş yapmaya gerek yoktur. Çünkü çok basit yöntemler ile bu leke ve sivilceler kapatılabilir. Ayrıca hiçbir şekilde bir sırıtmada söz konusu olmayacaktır. Sadece birkaç basit yöntem size yeniden güzelliğin anahtarını verecek ve pürüzsüz, kusursuz cildinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Bu Adımları İzleyin

İlk olarak cildinize kaliteli bir cilt nemlendirici krem sürün. Böylelikle kapatıcıyı sürmeden önce ortama zemin hazırlamış olacaksınız. Cilt tonunuzu eşitlemek ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmak için önce cildi nemlendirmek gerekiyor. Daha sonrasında da kapatıcı ve fondöten yardımı ile lekeleri kapatabileceksiniz.

sivilce

sivilce

Fırçadan Yardım Alın

Fondöteninizi fırça yardımı ile hafif dokunuşlarla lekelerin bulunduğu noktaya sürün. Kapatıcı aşamasına geldiğiniz zamanda parmaklarınızın gücünden yararlanarak sivilcelere dokundurun. Parmaklarınızın sıcaklığı ile kapatıcı daha güzel bir şekilde cildinize yayılacaktır. Transparan pudrayı allık fırçası boyutunda bir fırça ile tüm yüzünüze yayın. Böylelikle yüzünüzde sivilcelerinizin hiçbir lekesi kalmayacak ve güzelliğinize kusur gelmeyecektir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir