Lazer Epilasyon Ankara Uygulamaları

Kişisel bakımın önemli unsurlarından biri olarak yüz ve tüm vücut için lazer epilasyon Ankarailinde, profesyonel ekibi ve uygulamaları ile hizmet vermekte olan Dr. Fulya Tezel dermatoloji kliniğinde gerçekleşen tüm uygulamalar en son gelişmeler paralelinde ileri teknoloji ve uzmanlık eşliğinde yapılmakta.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Gelişmiş uygulamaların sunulduğu klinikte aynı zamanda akne (sivilce), cilt bakım, dolgu çatlak tedavisi, ameliyatsız yüz germe(fokuslu ulturason), döveme silmetedavisi, karbon peeling, fransiyonel karbondioksit, kök hücre (fibrocel), kılcal damar tedavisi, leke tedavisi, botulinum toksin uygulaması, koltuk altı terleme tedavisi ve saç dökülme tedavileri de başarılı biçimde uygulanmakta.

Etkin Dövme Silme Hizmetleri

İnsan vücudunun çeşitli bölgelerinde yer alan kılların kalıcı olarak ortadan kaldırılması işlemi olarak bilinen lazer epilasyon Ankara Dr. Fulya Tezel kliniğinde FDA onaylı cihazlar ve bu alanda uzman personel tarafından uygulanmaktadır.

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Çoğu zaman bir tutku ve heyecan ile vücudun çeşitli bölgelerine yaptırılan dövmeler zaman geçtikçe ve şartlar değiştikçe sorun olarak karşımıza çıkar. Bu tür durumlar içinde dövme silme tedavisi işlemi yaptırma gerekliliği ortaya çıkar. Tüm cilt bakım ve tedavileri ile birlikte dövme silme konusunda da en tıbbi ve teknolojik gelişmeler eşliğinde profesyonel çözümler sağlayan Dr. Fulya Tezel dermatoloji kliniği Ankara’da hizmet vermekte. Lazer epilasyon ve dövme silme başta olmak üzere tüm cilt sorunları ve gençleştirme uygulamaları için en detaylı bilgi ve en uygun hizmete https://www.drfulyatezel.com/ adresinden ulaşmak mümkün.

2 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir