Kusursuz Gelin Makyajı Olur Mu?

En güzel gelin makyajı diye bir şey yok aslında. Asıl doğru olan kişiye yakışan ev onun yüz hatlarını daha iyi ortaya çıkaracak kişiye özel en güzel gelin makyajı vardır. Birisinde siyah göz kalemi çok güzel dururken bir diğerinde hoş olmayabilir. Bir gelinde takma kirpik hava katarken bir diğer gelinde abest durabilir. Dolayısı ile bu gelinliğiniz ile, tarzınız ile ve en çok da yüz hatlarınıza göre değişen bir ayrıntıdır.

gelin makyajı

gelin makyajı

Deneme Yapmayı Unutmayınız

Gelin makyajınızın kusursuz olmasını istiyorsanız öncesinde mutlaka bir prova yaptırmayı unutmayınız. Elbette bire bir aynısı olmaz ama yapacak olan kişinin az çok tarzını anlar ve size hangi renklerin daha iyi gittiğini kolayca anlamış olursunuz. Dolayısı ile bir süre önce sanki gelin makyajı yaptırıyormuş gibi deneme yaptırabilirsiniz. Anlaşma sırasında bunu belirtirseniz buna göre uygun bir fiyat almanız daha kolay olacaktır.

kusursuz gelin makyajı

kusursuz gelin makyajı

Tek Baskın Makyaj

Artık gelin makyajında hem göze sür hem kaşa sür hem dudaklara sür modası çoktan geçti. En can alıcı noktanız neresi ise orası ön plana çıkarılır ve dolayısı ile hem çok sade hem de çok güzel bir gelin olma fırsatını yakalamış olursunuz. Bu sayede sizler de bu deneme yanılmalarda çok daha iyi vakıf olabilirsiniz. Kendinizi en iyi tanıyan siz olarak makyözünüzü sizler de yönlendirebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir