Küçük Alan Dekorasyonunda Yapılan Hatalar

Yeni ev döşeyecek ya da evini değiştirecek olan kişilerin dekorasyon konusunda çoğu zaman sıkıntı yaşaması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle küçük evlerin döşenmesinde yapılan hatalar evin daha küçük ve daha dağınık görünmesine neden olur.

Küçük ev dekorasyonu konusunda dikkat edilecek bazı küçük detaylar ile alan daha geniş ve daha ferah bir hale getirilebilir.

Küçük Alan Dekorasyonunda Yapılan Hatalar

Küçük Alan Dekorasyonunda Yapılan Hatalar

Canlı Renkler Kullanın!

Küçük alana sahip evlerde yapılan en büyük yanlışların başında koyu renkler kullanarak ortamı daha kasvetli ve daha küçük bir alanmış gibi göstermek geliyor. Renk detayı dekorasyon alanındaki en önemli ayrıntılardan biridir. Yaşam alanınızı daha geniş ve daha ferah hale getirmek için mutlaka açık renklerden yararlanmalısınız.

Canlı Renkler

Canlı Renkler

Sade ve Az Eşya

Evinizin alanı normalden küçükse kesinlikle fazla eşya almaktan çekinmelisiniz. Alacağınız fazla eşyalar evinizde yığılmanın olmasına neden olacak ve alanın daha küçük görünmesini sağlayacaktır. Küçük bir eve sahip olan kişilerin katlanabilir mobilyalar kullanmaları daha avantajlı olabilir.

Az Eşya

Az Eşya

Evinizi döşerken minimalist dekorasyon çeşitlerine bakmanız yeni fikirler edinmenize yardımcı olacaktır. Farklı dekorasyon çeşitleri ile evinizi hem modern hem de daha büyük göstermek sizin elinizde!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir