Kot Kombinleri

Spor tarzından, klasik tarza kadar hem kadınların, hem de erkeklerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği kotlar, mavi ve siyah renklerde üretiliyorlar.

Bayanların en çok tercih ettiği kesim türü dar olsa da, erkekler daha çok klasik kesim kot giymeyi tercih ediyorlar. Skinny jean modellerinden en çok, kısa boy paçalara sahip olan modeller bayanlar tarafından tercih ediliyor.

kot kombinleri

kot kombinleri

Skinny jean modellerini, yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde yapılabilecek en iyi kombinlerden bir tanesidir.

1960’ların kot modalarından bir tanesi olan kapri modelleri, bu yaz aylarında da moda olacak gibi görünüyor. Kapri modelleri de paçalardan bir miktar yukarıda ve yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlenebiliyor.

Farklı Modeller ile Kot Kombinleri

Satın aldığınız kot pantolonları, farklı kıyafetler ile kombinleyebilirsiniz. Blazer ceketler ile yapılabilecek kombinler, yaz aylarında daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

kot

kot

Bu senenin modalarından bir tanesi de, kot üstüne kısa etekler giymek. Her ne kadar bazı bayanlar tercih etmese de, marjinal giyinmeyi seven bayanların vazgeçilmez kombinlerinden bir tanesidir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir