Kır Düğünlerine Özel Davetiyeler

Kır düğünleri için hazırlanan davetiyelerde tıpkı düğün gibi iç açıcı ve huzur verip insanın içini kıpır kıpır eden çiçekler, uğur böcekleri ve buna benzer materyallerle süslenmiş cicili biçili çok şirin davetiye modellerinden oluşmaktadır. Düğün konseptine uygun hazırlanan davetiyeler günün anlam ve önemini ve düğünün yapıldığı alanı daha iyi ifade ettiğinden konukların yüzlerinde hoş ifadeler uyandırırlar. Tabi böyle özel olarak tasarlanan davetiye ücretleri biraz el yakmaktadır ama sizde davetiyeyi elinize aldığınızda tasarımını ve güzelce yazılmış mesajını okuduğunuzda bu parayı hak ettiğini düşüneceksiniz. En azından yapılan emeği görüp elinizde tuttuğunuz şeyin çok özel emekler verilerek hazırlandığını idrak edeceksiniz.

Düğün davetiyesi

Düğün davetiyesi

Klasik Ve Özel Davetiyelerin Farkı

Klasik davetiyeler geçmişten beri sürekli kullanılan kapağında aynı resimlerin bulunduğu ve elimize aldığımızda ben bunu daha öncede görmüştüm şu kişinin düğün davetiyesi diyebileceğimiz türden davetiyelerdir. Özel davetiyeler ise kişiye özel olarak tasarlanmış her biri farklı özelliklere sahip sıradanlıktan çok uzak ve tasarımcılar tarafından saatlerce kafa yorarak hazırlanmış davetiyelerdir. Bu iki farklı yani klasik ve özel davetiyeler birbirinden çok ayrı kıyaslanamayacak niteliklere sahip olmakla beraber fiyatları arasında da gözle görülür bir fark vardır. Müşterilere davetiye firmaları tarafından sunulan davetiyeler arasında bu iki uç noktada bulunan davetiyelerin haricinde ortada olan ve genelde herkesin rahatça seçip kullanabileceği modellerde bulunur.

Davetiye Sektöründeki Yenilikler

Davetiye sektörü yenilik bakımından her türlü çılgınlığı denediğinden özellikle düğün davetiyeleri konusunda yaptıkları başarılı çalışmaları ile şöhretlerini ülke dışına taşıyarak yurt dışından bile siparişler almaktadırlar. Ülkemize geldiklerinde şahit oldukları düğünler vasıtasıyla ya da ülke dışında yaşayan vatandaşlarımızın davetiyelerini bizim ülkemizde ki tasarımcılara yaptırmasıyla yurt dışında bulunan insanlarda bu davetiye modellerini görüp tasarımlara hayran kaldıklarından internet üzerinden davetiye siparişi vermektedir. Ünlerini Avrupa ülkelerine kadar duyuran davetiye firmaları bakımından bu büyük avantaj olmakla birlikte sektördeki yerlerini sağlama aldıkları anlamına da gelir. Tabi bu durumda fiyatlarını da yükseltmiş olur ve kazançlarını bir hayli artırarak işlerini yurt dışına da taşıyabilirler.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir