Kerastase Specifique Serisi Ürünleri ile Saçlarınızı Dolgunlaştırın

Profesyonel saç ve saç derisi bakımında saçların problemlerine direkt olarak çözümler aranır. Geçici yöntemlere başvurulmadan saçın hızlıca iyileştirilmesi amaçlanır. Kerastase Specifique profesyonel saç bakımı sağlayabilmek adına direkt saç problemlerine ve saç tipine özel seriler ve ürünler geliştirerek, gözle görünebilir olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlar.

kerastase ürünleri

kerastase ürünleri

 

Kerastase Specifique Serisinin Özellikleri Nelerdir?

Saç problemlerine özel geliştirilen Kerastase saç bakım ürünleri içerisindeki Specifique serisi 4 alt seriye ayrılıyor.

Kerastase Specifique Saç Derisi Problemleri, tahriş olmuş ya da hassaslaşmış saç diplerini rahatlatmak, Kerastase Specifique Kepek Önleyici, kepek probleminin giderilmesi, Kerastase Specifique Yağ Dengeleyici, yağlı saçların sağlığına kavuşması ve son olarak Kerastase Specifique Dökülme Önleyici ise saçların yoğunlaşması için idealdir.

Kerastase Specifique Serisinin Ürünleri Nelerdir?

Saç derisi problemlerine özel seride yer alan Kerastase Bain Riche Dermo Shampoo kuru saçlar ve hassas saç dipleri, Bain Vital Dermo Shampoo ise normal ve karma saç tipleri için geliştirilen arındırma ürünleridir. Specifique Masque Hydra-Apaisant Krem – Jel Maske, saç derisinin rahatlamasına yardımcı olur ve her saç tipi için uygundur. Sensidote Dermo Calm saç derisinin kendisini yenilemesine ve yatıştırmasına yardımcı olan bir maskedir. Sensidote Dermo Calm Serum, kimyasal, fiziksel ve çevresel birçok faktörden kaynaklanabilen tahriş problemlerinin çözülmesinde idealdir.

kerastase specifique

kerastase specifique

 

Kepek önleyici seri ürünlerinden Kerastase Bain Exfoliant Hydrtant Shampoo kuru saç tipine özel kepek gidericidir. Bain Exfoliant Purifiant Shampoo ise yağlı saçlar için idealdir ve hem kepek hem de yağlanma probleminin çözülmesini sağlar. Specifique Kepek Önleyici Losyon, kolay uygulama imkanı tanır, her saç tipinde etkilidir.

Yağ dengeleyici seride bulunan Homme Capital Force Anti Oiliness Shampoo, erkekler için idealdir. Specifique Bain AntiPelliculaire Shampoo hem yağ dengeleme hem de kepek oluşumunu önleme için uygulanabilir. Specifique Bain Divalent Shampoo ise yağlı saç dibi ve kuru saç gövdesi arasında dengeleyicidir.

Dökülme önleyici seride yer alan Specifique Bain Prevention Shampoo kalın, normal telli saçlarda dökülmenin önüne geçen arındırıcı, yenileyici özellik gösterir. Specifique Aminexil Force R Serum, düzenli kullanımı ile ortalama günde 140 saç telinin dökülmesini önler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir