Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj doğal ve mineral renklerin mikro iğne kullanılarak deri altına enjekte edilmesiyle yapılıyor. Kullanılan boyalar herhangi bir koku veya katkı maddesi içermiyor ve anti alerjik bir özelliğe sahip.

kalıcı makyaj

kalıcı makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaların da lokal anestezi yapılabiliyor ve bu nedenle kesinlikle ağrı hissedilmiyor. Kalıcı makyaj uygulaması ile dudaklarda kalıcı bir ruj rengi ya da kaş ve göz çizgileri yapılabiliyor. Ayrıca kişinin cilt rengine göre seçilen renkler ile derideki istenmeyen lekelerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün.

Kalıcı Makyajın Avantajları

Kalıcı makyaj bayanlarda kalıcı güzellik sağlıyor. Hanımlar için güzel ve estetik görünmenin olmazsa olmazı makyajın yapılması ve daha sonra temizlenmesi zahmetli olduğu kadar bunun için harcanan süre de bir kayıp olabiliyor.

kalıcı makyaj

kalıcı makyaj

Özellikle ofiste çalışan bayanlar sabah erkenden işe gitmek üzere hazırlanırken makyajlarını da ihmal etmiyorlar. Akşam eve döndüklerinde tekrar silmeleri, temizlemeleri gerekiyor. Kalıcı makyaj sayesinde bütün bu zaman kaybı ve zahmete gerek kalmıyor.

kalıcı makyaj

kalıcı makyaj

Yazın gelmesiyle denize girmek büyük bir zevk. Suya girip çıkarken ıslak cildinizde kalıcı makyajın güzelliğini ve farkını yaşayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir